Sklepy internetowe

Sklepy internetowe

To propozycja dla osób prywatnych, firm i instytucji, które zamierzają sprzedawać swoje produkty i usługi na łamach sieci internet. Tworzymy sklepy internetowe w oparciu o sprawdzoną platformę WooCommerce.

logo woocommerce
opis sklepy internetowe

Jakie są główne zalety sklepów internetowych?

klienci sklepow internetowych

Ogromny rynek konsumentów

Sklep internetowy pozwala dotrzeć do klientów w całym na całym świecie. Twoi klienci mogą dokonywać zakupów w dowolnym miejscu i czasie, korzystając na przykład z urządzeniach mobilnych czy komputerów osobistych.

analiza konsumentow

Szczegółowa analiza konsumenta dzięki narzędziom analitycznym

Dzięki narzędziom do śledzenia i analityki, możliwe jest dokładne profilowanie klienta, śledzenie podróży po stronie, śledzenie zainteresowań odnośnie słów kluczowych, które wpisuje, produktów, które najczęściej kupuje bądź czy pozytywnie postrzega daną markę.

krotki czas wdrozenia

Krótki czas wdrożenia nowych produktów i usług

W odróżnieniu od sklepu stacjonarnego, sklepy internetowe oferują między innym bardzo szybką możliwość wprowadzenia na rynek nowych produktów bądź usług jak i koszt wprowadzenia nowego produktu bądź usługi jest nieporównywalnie niższy.

niskie koszty operacyjne

Niskie koszty operacyjne

Koszty związane z utrzymaniem sklepu internetowego są niewielkie (zazwyczaj to tylko koszt domeny i hostingu) w odróżnieniu od sklepu stacjonarnego, gdzie musisz to płacić ogromne kwoty za dobrą lokalizację pod wynajem i musisz urządzić dodatkowo sklep. 

duze mozliwosci reklamowe

Duże możliwości reklamowe

Sklep internetowy oferuje między innymi możliwość zareklamowania i zaprezentowania produktu w bardziej szczegółowy sposób. Możesz umieścić filmy demonstracyjne, opinie czy chociażby dać możliwość recenzowania konsumentom produktów i usług.

latwe skalowanie biznesu

Możliwość łatwego skalowania biznesu

Wraz z rozwojem biznesu niektórzy zapragną zwiększać również ilość oferowanych produktów, a dzięki sklepowi online w łatwy sposób zwiększysz przestrzeń dyskową na serwerze. W przypadku sklepów stacjonarnych musisz martwić się o powierzchnię sklepu czy będzie wystarczająca na rosnący asortyment na pułkach.

system platnosci

Integracja wielu systemów płatności

Sklep internetowy pozwala na implementację wielu rozwiązań do przyjmowania płatności online tzw. bramek płatności. Konsument ma możliwość płatności szybkim przelewem bądź płatność kartą. W Polsce najpopularniejszymi rozwiązaniami do przyjmowania płatności są (kolejność przypadkowa): PayU, PayPal, Przelewy24, Dotpay i Tpay.

integracja z firmami kurierskimi

Integracja z firmami kurierskimi

Kolejną z funkcjonalności sklepu internetowego jest możliwość integracji z popularnymi firmami kurierskimi w przypadku, gdy sklep sprzedaje produkty fizyczne. Proces zamówienia firmy kurierskiej może zostać zautomatyzowany, dzięki dostępnym wtyczkom znacznie skracając czas realizacji poszczególnego zamówienia.

integracja z serwisami aukcyjnymi

Integracja z serwisami aukcyjnymi i porównywarkami

Integracja sklepu online z serwisami aukcyjnymi takimi jak Allegro i porównywarkami cenowymi jak CENEO, pozwala na znaczne zwiększenie grona odbiorców produktów, które dany sklep posiada w swojej ofercie.

Czy wiesz, że?

  • Handel elektroniczny rozpoczął się w 1979r.

 

  • Ponad 80% użytkowników sieci zrobiło przynajmniej jeden zakup online.

 

  • 50% użytkowników internetu zrobiło zakup online więcej jak jeden raz.

 

  • Sprzedaż w segmencie eCommerce (handel elektroniczny) rozrasta się o 19% rocznie.

 

  • WooCommerce posiada udział w rynku sklepów internetowych wynoszący 27%.

 

  • 65% konsumentów sprawdza/porównuje ceny online na swoich telefonach komórkowych będąc w sklepie stacjonarnym.

 

  • Przewiduje się, że liczba konsumentów online w 2020r wyniesie 2.05 miliarda.

 

  • Najważniejszym z powodów dla konsumentów, którzy robią zakupy online jest możliwość zakupu produktów bądź usług o dowolnej porze dnia.

Mogą zainteresować Cię takie usługi jak również:

Interesuje Cię stworzenie sklepu internetowego bądź pomoc przy wdrożeniu funkcjonalności do już istniejącego?