Strony internetowe Warszawa - rozwijaj swój biznes dzięki sieci internet

Strony internetowe Warszawa to:

Strony internetowe mające za zadanie przedstawić portfolio, produkt, usługę bądź markę na łamach sieci internet, gdzie przepływ i grono potencjalnych klientów jest ogromne w porównaniu do zabiegów marketingowych offsite ( prasa, ulotki, plakaty ). Każda strona www składa się z unikalnej nazwy domeny np. twojanazwadomeny.pl, aby inni użytkownicy na całym świecie poprzez przeglądarkę internetową zainstalowaną na komputerze, bądź telefonie mogli zobaczyć jej zawartość, natomiast sama zawartość strony internetowej musi zostać umieszczona na serwerze tzw. hostingu.

W skład naszych usług wchodzą także doradztwo i pomoc w wyborze usługodawcy/rejestratora domen i wyborze firmy hostingowej.

Nasze strony www wyróżniają się przede wszystkim:

Zbudowane na WordPress-ie

logo wordpress

 


Profesjonalna, stabilna i bezpieczna platforma WordPress jako system CMS do zarządzania treścią.

Szybko się ładują

szybkie strony www


Dzięki naszej dodatkowej usłudze tj. optymalizacji szybkości stron www, Twoja strona internetowa spełni wszelkie wymogi wyszukiwarki Google

Spersonalizowany wygląd

indywidualna grafika stron www

 


Każda strona www może posiadać w pełni indywidualną kolorystykę, szatę graficzną, zdjęcia i inne elementy graficzne dostosowaną pod konkretne oczekiwania klienta.

Możliwość rozbudowy

mozliwosc rozbudowy

 

 


Dzięki dostępności tysięcy wtyczek, posiadają możliwość łatwej rozbudowy o dodatkowe funkcjonalności czy rozszerzenia (np. system zamówień online, kalkulator online, dodatkowe wersje językowe, bądź system rezerwacji)

Responsywne / RWD

 

 


Strony internetowe responsywne to takie, które dopasowują się do ekranu urządzenia, na którym są wyświetlane (np. laptop, tablet czy telefon komórkowy)

SEO friendly

zoptymalizowane strony www pod seo

 

 

 


Dzięki naszej dodatkowej usłudze SEO, Twoja strona www będzie przyjazna i czytelna dla robotów wyszukiwania, co przełoży się na podwyższenie jej pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Platforma CMS WordPress

 

 

 

szablony stron wordpress

 

 

 

Stworzone przez nas strony internetowe na bazie systemu CMS WordPress są niezwykle elastycznym rozwiązaniem dla każdego rodzaju odbiorcy. Dzięki ogromnej społeczności i największej bazie dostępnych darmowych bądź płatnych wtyczek i motywów, rozbudowa zwiększająca funkcjonalność danej witryny nie stanowi problemu, a koszt wdrożenia i usług web developerskich jest niewielki w porównaniu do autorskiego rozwiązania.

Rygorystyczne testy

testowanie witryn www

 

Przed uruchomieniem strony internetowej przeprowadzamy rygorystyczne testy dla wszystkich głównych typów urządzeń, a także przeglądarek internetowych i systemów operacyjnych. Procedury testowe odbywają się zarówno z poziomu użytkownika jak i administratora, aby upewnić się, że dana witryna www jest pozbawiona błędów jest zgodna z najnowszymi standardami webowymi, nowoczesna i responsywna.

Co jeszcze możemy zaoferować?

  • Kilkunastoletnie doświadczenie

    Już kilkanaście lat działamy na rynku IT, dlatego jesteśmy pewni, że zaspokoimy potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta

  • Pełne wsparcie posprzedażowe 24x7

    Nienaganna i światowej klasy obsługa klienta jest dla nas priorytetem! Po zakupie strony internetowej w naszej firmie, zawsze możesz liczyć na pełne wsparcie w przypadku dodatkowych uwag, bądź drobnych zmian

  • Rabaty dla stałych klientów

    Z miła chęcią zawsze nawiązujemy współpracę długoterminową, a żeby podziękować naszym wieloletnim klientom, oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty i upusty cenowe.

Mogą zainteresować Cię takie usługi jak również:

Sprawdź nasz cennik stron internetowych - >