Zarzadzanie wizerunkiem

Zarządzanie wizerunkiem

Odpowiednie zarządzanie wizerunkiem danej marki, prowadzi do wzrostu widoczności biznesu online, wzrostu wartości marki i pomaga budować stałe więzi z konsumentami. 

Zarządzanie wizerunkiem jest stosowane, aby zwiększyć widoczność danej marki w celu podniesienia jej reputacji na tle wyszukiwarek internetowych oraz prowadzi do zachęcenia użytkowników, aby odwiedzili Twoją stronę www. Do odpowiedniego zarządzania wizerunkiem online, można użyć takich technik jak: zwiększanie ilości wartościowych treści o marce i linków prowadzących przez słowa i frazy kluczowe, bądź usuwanie negatywnie wpływającej treści i linków, które się pojawiają w wynikach wyszukiwania.

Kreowanie wizerunku

Zapewniamy kompleksową obsługę procesu zarządzania wizerunkiem Twojej firmy w sieci internet. Świadczymy szeroką gamę usług takich jak: monitorowanie kanałów społecznościowych, marketing online, wyszukiwanie i usuwanie treści mogących mieć negatywny wpływ na wizerunek marki, jak również promujemy marki, produkty i usługi na portalach społecznościowych.

Wizerunek firmy

Sieć powiązań z mediami, które dzięki długoletniej współpracy z partnerami biznesowymi zdobyliśmy, pozwala nam wybrać odpowiedni moment i miejsce do określonych działań marketingowych, aby uzyskiwać najlepsze rezultaty.  

Marketing w internecie

Dostarczamy szczegółowe raporty, w których zawarte są informacje odnośnie Twojej marki, produktu czy usługi w wydzielonych grupach, które segregujemy na pozytywne i negatywne aspekty wizerunku. Niezwykle ważnym elementem jest również, śledzenie negatywnych komentarzy i opinii, które pojawiają się w wynikach wyszukiwania w wyszukiwarkach internetowych.  Negatywne treści niekorzystnie i w znaczący sposób wpływają na Twoją markę, obniżając reputację, ilość sprzedaży i zapytań ze strony klientów.  Posiadamy wieloletnie doświadczenie i odpowiednią infrastrukturę bazodanową, do zbierania informacji na temat każdego aspektu wizerunku Twojej marki  w internecie. 

Podstawowym elementem każdej udanej kampanii reklamowej z udziałem zarządzania wizerunkiem, jest dogłębna analiza potrzeb i celów biznesowych. 

Zarządzamy wizerunkiem online

Monitorujemy kanały Social Media

Śledzimy negatywne treści

Usuwamy negatywne treści

 
 

Przedstaw nam swój projekt

Pozwól pomóc nam przenieść swój biznes do sieci internet i rozwinąć go z pasją. 

Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy pomogą w budowie świadomości, zwiększą reputację Twojej firmy oraz zwiększą ruch na Twojej stronie www.

Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.

(pole wymagane)

(pole wymagane)

(pole nie jest wymagane)

(pole wymagane)

(pole nie jest wymagane)

(pole wymagane)

Chcę także otrzymywać aktualności ze strony za pośrednictwem poczty email.

(pole nie jest wymagane)

(pole wymagane)