Zarzadzanie wizerunkiem

Zarządzanie wizerunkiem firmy w internecie

Odpowiednie zarządzanie wizerunkiem danej firmy bądź marki, prowadzi do wzrostu widoczności biznesu online, wzrostu wartości marki i pomaga budować stałe więzi z konsumentami. 

Zarządzanie wizerunkiem jest stosowane, aby zwiększyć widoczność danej marki w celu podniesienia jej reputacji na tle wyszukiwarek internetowych oraz prowadzi do zachęcenia użytkowników, aby odwiedzili Twoją stronę www. Do odpowiedniego zarządzania wizerunkiem online, można użyć takich technik jak: zwiększanie ilości wartościowych treści o marce i linków prowadzących przez słowa i frazy kluczowe, bądź usuwanie negatywnie wpływającej treści i linków, które się pojawiają w wynikach wyszukiwania.

Kreowanie wizerunku

Zapewniamy kompleksową obsługę procesu zarządzania wizerunkiem Twojej firmy w sieci internet. Świadczymy szeroką gamę usług takich jak: monitorowanie kanałów społecznościowych, marketing online, wyszukiwanie i usuwanie treści mogących mieć negatywny wpływ na wizerunek marki, jak również promujemy marki, produkty i usługi na portalach społecznościowych.

Wizerunek firmy

Sieć powiązań z mediami, które dzięki długoletniej współpracy z partnerami biznesowymi zdobyliśmy, pozwala nam wybrać odpowiedni moment i miejsce do określonych działań marketingowych, aby uzyskiwać najlepsze rezultaty.  

Marketing w internecie

Dostarczamy szczegółowe raporty, w których zawarte są informacje odnośnie Twojej marki, produktu czy usługi w wydzielonych grupach, które segregujemy na pozytywne i negatywne aspekty wizerunku. Niezwykle ważnym elementem jest również, śledzenie negatywnych komentarzy i opinii, które pojawiają się w wynikach wyszukiwania w wyszukiwarkach internetowych.  Negatywne treści niekorzystnie i w znaczący sposób wpływają na Twoją markę, obniżając reputację, ilość sprzedaży i zapytań ze strony klientów.  Posiadamy wieloletnie doświadczenie i odpowiednią infrastrukturę bazodanową, do zbierania informacji na temat każdego aspektu wizerunku Twojej marki  w internecie. 

Podstawowym elementem każdej udanej kampanii reklamowej z udziałem zarządzania wizerunkiem, jest dogłębna analiza potrzeb i celów biznesowych. 

Zarządzamy wizerunkiem online

Monitorujemy kanały Social Media

Śledzimy negatywne treści

Usuwamy negatywne treści

Chcesz przeprowadzić audyt wizerunku Twojej firmy ?

Nasi eksperci od wizerunku przeprowadzą dogłębną analizę widoczności Twojej firmy bądź marki w internecie.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy pomogą w budowie świadomości, zwiększą reputację Twojej firmy oraz zwiększą ruch na Twojej stronie www.