Rozwiązania analityczne i audyty

Kompletne rozwiązania analityczne i audyty

Skuteczna strategia marketingowa jest oparta na dogłębnej analizie Twojego biznesu oraz udokumentowana rzetelnym audytem Twojej strony internetowej. 

Kompletna analiza Twojej firmy

W skład czynników, które wpływają na rzetelną i dogłębną analizę jak i na audyt Twojej marki, wchodzą takie elementy jak: przeprowadzenie działań mających na celu zrozumienie danego rynku i gałęzi gospodarczej oraz określenie Twojej pozycji na rynku w odniesieniu do głównych konkurentów.

Dogłębny audyt ma za zadanie, wykrycie i skorygowanie wszelkich nieprawidłowości w funkcjonowaniu ( np. wydajność strony internetowej ) i pomoże zbudować solidny fundament służący przyszłym, bardziej rozbudowanym zabiegom marketingowym. Kompletna analiza zawiera kompleksowe zalecenia konstrukcyjne, strategie content marketingowe oraz plan marketingowy, który gwarantuje pełne wsparcie dla Twoich potrzeb i celów biznesowych. 

Bliska wspolpraca z klientami

Bardzo blisko współpracujemy z naszymi klientami podczas ustalania celów biznesowych oraz zadań mających na celu zwiększenie aktywności w internecie. Zespól niesamowitych ekspertów, których posiadamy w swoim składzie wykorzystuje szeroką gamę branżowych sprawdzonych narzędzi, zasobów i technik do przeprowadzenia dokładnej analizy Twojego biznesu rynku i konkurencji. Na koniec każdej kampanii analitycznej i audytu nasi klienci otrzymują obszerny raport z przeprowadzonych działań jak również zaleceniami i wytycznymi dotyczącymi kolejnych kroków, które należy podjąć aby odnieść sukces na rynku.

Strategia wydajnościowa

Informacje zawarte w naszych raportach dają pełną przejrzystość określonych wymiarów, które w znaczący sposób mogą pomóc w optymalizacji wydajności np. danej strony internetowej.

Efektywna optymalizacja projektów

Jesteśmy w stanie skutecznie planować projekty jednocześnie optymalizując zachowania dla danej kampanii dzięki innowacyjnym technologiom. Dzięki niezawodnym narzędziom i najnowszym rozwiązaniom jesteśmy w stanie być najbardziej konkurencyjni na rynku ze względu na efektywność, która ma na celu zaspokojenie potrzeb biznesowych i celów handlowych dla każdego z naszych klientów.  

Audyt SEO

Oferujemy analizę w czasie rzeczywistym, analizę strony, analizę rynku, audyt treści, audyt konkurencji, analizę potrzeb konsumentów oraz analizę rozpoznawalności i widoczności marki w sieci internet. Dzięki przeprowadzonym ankietom i badaniom rynków wykonanych przy użyciu zaawansowanych narzędzi, jesteśmy w stanie dokładnie spersonalizować strategię marketingową dla Twojej firmy. Przydatne funkcje, które wchodzą w skład narzędzi analitycznych to min.: niestandardowe filtry, zautomatyzowane zadania, śledzenie zdarzeń, wizualizacja ścieżek konwersji, śledzenie konwersji wspomagających, przepływ odwiedzających, śledzenie ścieżki celu jak i wiele innych odpowiednio przygotowanych na potrzeby danego klienta.

17

Analiz firm

10

Analiz rynków

12

Analiz treści

14

Analiz konsumentów

16

Śledzonych zdarzeń

13

Kompletnych audytów stron

 
 
 
 

Przedstaw nam swój projekt

Pozwól pomóc nam przenieść swój biznes do sieci internet i rozwinąć go z pasją.

Uzyskaj profesjonalną analizę bądź audyt, które są ściśle dostosowane do Twoich potrzeb. 

Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.

(pole wymagane)

(pole wymagane)

(pole nie jest wymagane)

(pole wymagane)

(pole nie jest wymagane)

(pole wymagane)

Chcę także otrzymywać aktualności ze strony za pośrednictwem poczty email.

(pole nie jest wymagane)

(pole wymagane)