Reklama mobilna

Reklamy wyświetlane na urządzeniach mobilnych

Codziennie powstają nowe portale i platformy, na których większość z odwiedzin stanowią wizyty z urządzeń mobilnych. 

Liczba użytkowników urządzeń mobilnych codziennie rośnie i już dawno przewyższyła liczbę użytkowników komputerów, dlatego też możliwość dotarcia do tej grupy odbiorców nie może zostać zbagatelizowana. Marketing mobilny tworzy silniejsze doznania użytkownika, które wykraczają poza standardowy baner z reklamą. Reklamy ukierunkowane na urządzenia mobilne dają większą możliwość dotarcia do ściśle określonej grupy odbiorców o każdej porze i w każdym miejscu.

Gadzety reklamowe

Marketing na urządzenia mobilne oferuje szeroki zakres możliwości interakcji z użytkownikami na bardziej osobistym poziomie. Dzięki marketingowi mobilnemu jesteśmy w stanie ściśle określić grupę docelową odbiorców, nie tylko poprzez kryteria takie jak wiek, płeć czy lokalizację, ale również poprzez zainteresowania czy rodzaj urządzenia i oprogramowania z którego korzystają użytkownicy podróżujący po sieci internet.

Marketing internetowy

Jako eksperci w dziedzinie tworzenia stron internetowych, każdorazowo dopasowujemy swoje działania aby spełnić indywidualne potrzeby naszych klientów. Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę kampanii mobilnej, począwszy od stworzenia strategii działań marketingowych, profilowania grupy odbiorców, projektowania graficznego, poprzez wdrożenie i raportowanie. 

43%

Wzrost stopnia zaangażowania użytkowników danym postem

19%

Wzrost stopnia zaangażowania stroną

+5000

Większa liczba wizyt na stronie

50k

Większa liczba ściągnięć aplikacji

Zapewniamy szczegółową analizę każdej strategii marketingowej, ukierunkowanej na urządzenia mobilne, aby sprostać stawianym nam wymaganiom.  

Mobilny design

Zapewniamy doskonałe doznania dla użytkowników korzystających zarówno z urządzeń mobilnych i komputerów osobistych.

Określanie grup docelowych

Doskonale zdajemy sobie sprawę z potencjału tkwiącego w marketingu na urządzenia mobilne, który to przekłada się na sukces Twojej firmy, dlatego też nasze kampanie reklamowe są ściśle ukierunkowane w stronę potrzeb rynku urządzeń mobilnych.

Kampanie SMS

Stosujemy różne techniki w kreowaniu kampanii w tym reklamy wysyłane poprzez wiadomości SMS.

Pragniesz dotrzeć do grona użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych, aby zainteresować ich swoimi produktami bądź usługami ?

Robiąc zakupy w internecie, większość użytkowników szuka produktów na swoich urządzeniach mobilnych np. na telefonach czy tabletach.

Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie kampanię reklamową na urządzenia mobilne z wysokim ROI.