Projektowanie logo

Projektowanie LOGO

Logo jest zawsze "twarzą" danej firmy. Projekt logo jest pierwszą rzeczą, którą widzi konsument i niezwykle ważne jest, aby ten obraz pozostał w pamięci.

Inwestujemy swoje umiejętności, aby nasze perfekcyjne projekty logo pozostały w pamięci odbiorców

Zaprojektowanie wyjątkowego projektu logo niesie za sobą szereg wytycznych, które każdy projekt powinien spełniać. Fundamentalnymi czynnikami wpływającymi na świetne logo są: prostota i minimalizm, przesłanie firmy bądź danej marki, odpowiednie proporcje i wszechstronność oraz ponadczasowy modernizm, który uczyni dany projekt wyjątkowym. 

logo poziome

Proste i minimalistyczne

Zapadające w pamięci

Ponadczasowe

Noszące przesłanie

Wszechstronne

Logo akcesoriow dziececych

Tworzymy projekty logo, które nie tylko będą posiadać określone przesłanie danej firmy, przedstawiając tym samym cechy z którymi utożsamiają się odbiorcy, ale jednocześnie opowiedzą krótką historię na temat firmy czy też marki. 

Komunikacja z klientem

Wierzymy, że odpowiednia komunikacja z klientem w zakresie oczekiwań co do danego projektu, pozwoli nam stworzyć przepiękne logo, które spełni wszystkie postawione nam wymagania. 

300

Projektów logo

12

Projektantów

1200

Wersji kolorystycznych

10000+

Wypitych kubków kawy

Każdy projekt cechują indywidualne cele, możliwości i odbiorcy do których jest kierowany. Nasza droga do realizacji wspaniałych koncepcji, prowadzi przez innowacyjny i czasochłonny proces kreowania barwnej rzeczywistości.  

Skontaktuj się z nami

Pozwól pomóc nam przenieść Twój biznes do sieci internet i rozwinąć go z pasją.

Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przedstawić projekt spełniający wszystkie Twoje wymagania.