Projektowanie logo

Projektowanie logo czy też logotypów to sztuka

Logo jest zawsze "twarzą" danej firmy. Projekt logo jest pierwszą rzeczą, którą widzi konsument i niezwykle ważne jest, aby ten obraz pozostał w pamięci.

Inwestujemy swoje umiejętności, aby nasze perfekcyjne projekty logo pozostały w pamięci odbiorców na zawsze

Zaprojektowanie wyjątkowego projektu logo niesie za sobą szereg wytycznych, które każdy projekt powinien spełniać. Fundamentalnymi czynnikami wpływającymi na świetne logo są: elementy, które niosą przesłanie firmy bądź danej marki, często minimalizm, odpowiednie proporcje i wszechstronność oraz ponadczasowy wygląd, który uczyni dany projekt wyjątkowym. 

logo poziome

Wspaniały projekt logo to taki, który :

Opowiada o firmie

Wyróżnia się

Zapada w pamięci

Jest ponadczasowy

Nosi przesłanie

Jest wszechstronny

Logo akcesoriow dziececych

Tworzymy projekty logo, które nie tylko będą posiadać określone przesłanie danej firmy, przedstawiając tym samym cechy z którymi utożsamiają się odbiorcy, ale jednocześnie opowiedzą krótką historię na temat firmy czy też marki. 

Komunikacja z klientem

Wierzymy, że odpowiednia komunikacja z klientem w zakresie oczekiwań co do danego projektu, pozwoli nam stworzyć przepiękne logo, które spełni wszystkie postawione nam wymagania. 

300

Projektów logo

1M

Pomysłów

1200

Wersji kolorystycznych

10000+

Wypitych kubków kawy

Każdy projekt cechują indywidualne cele, możliwości i odbiorcy do których jest kierowany. Nasza droga do realizacji wspaniałych koncepcji, prowadzi przez innowacyjny i czasochłonny proces kreowania barwnej rzeczywistości.  

Potrzebujesz projektu logo bądź logotypu ?

Bardzo dobrze trafiłeś/trafiłaś! Z przyjemnością wykreujemy coś wspaniałego.

Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przedstawić projekt spełniający wszystkie Twoje wymagania.