Optymalizacja konwersji

Optymalizacja współczynnika konwersji

Optymalizacja konwersji jest procesem mającym na celu zwiększenie współczynnika osób odwiedzających daną witrynę internetową, w stosunku do osób, które stały się rzeczywistymi nabywcami danego produktu czy usługi. Odpowiednia strategia optymalizacji konwersji jest pomocna również w przypadku zwiększenia ilości sprzedanych usług i produktów, ilości kliknięć w dany link czy chociażby w wypełnieniu założeń i celów biznesowych, bez potrzeby zwiększania ilości ruchu przychodzącego do danej witryny internetowej.

Rezultaty profesjonalnie wykonanej optymalizacji konwersji wpływają również na ROI każdego źródła ruchu, który doprowadzamy do witryny internetowej i przeprowadzonej kampanii. 

Optymalizacja konwersji poprawia prawie każdy aspekt marketingu internetowego, poprzez zwiększenie wartości Twojej strony w oczach każdego odwiedzającego. Nieustanne zmiany i ciągłe udoskonalanie danego procesu konwersji, mają na celu optymalne dostosowanie danej strategii do potrzeb rynku. Dzięki nieustannemu testowaniu danych otrzymanych w procesie optymalizacji konwersji wyniki, które otrzymamy i wiedza będzie niezwykle pomocna w przypadku przyszłych nowych przedsięwzięć.

Zaawansowne strategie

A/B - Analiza porównawcza

Większy współczynnik ROI 

Wierzymy, że efektywna komunikacja podczas współpracy z naszymi klientami pozwoli nam stworzyć adekwatną do danych potrzeb strategię potrzebną podczas procesu wypełniania określonych celów biznesowych.

Optymalizacja

Jesteśmy zespołem ukierunkowanym na osiągane niezwykle trwałych rezultatów, poprzez nieustanne analizy, ambitne wykonywanie założeń, rygorystyczne testy i przywiązywanie nadmiernej wagi do szczegółów. Nasz zespół ekspertów każdorazowo dogłębnie analizuje, w jaki sposób użytkownicy korzystają z danej strony internetowej podczas opracowywania strategii zwiększającej zaangażowanie klienta i zwiększaniu współczynnika konwersji. 

Nasza agencja reklamowa pomoże Twojej firmie w procesie wykonywania ściśle określonych czynności przez użytkowników na Twojej stronie internetowej. Zespół naszych ekspertów nieprzerwanie zapewnia pomoc przy optymalizacji Twojej strony www i zwiększeniu współczynnika konwersji, zapewniając jednocześnie efektywną, niezwykle dochodową i długofalową strategię dla Twojego biznesu.

31

Wykonanych optymalizacji

17

Optymalizacji projektów

14

Aktualizacji projektów stron www

25

Analiz porównawczych

19

Optymalizacji procesu interakcji

13

Optymalizacji kanałów Social Media

Nasi analitycy posługują się najlepszymi i najbardziej zaawansowanymi narzędziami dostępnymi na rynku podczas procesu pozyskiwania i wizualizacji informacji, mającymi na celu jak najszybsze i najbardziej trafne podejmowanie decyzji. Swoje działania analityczne przeprowadzamy używając innowacyjnych technik, dzięki którym minimalizujemy potrzebę ingerencji w kod danej strony www.

Jesteśmy w stanie zaoferować najbardziej efektywne techniki optymalizacyjne, analizy porównawcze, wielowymiarowe analizy, jak również zmianę wyglądu strony www, sposób rozmieszczenia elementów na danej stronie internetowej czy optymalizację ścieżek na stronie, którymi podążają odwiedzający. Wszystkie te informacje wykorzystujemy w późniejszym czasie dopóki, aż uznamy, która kombinacja otrzymuje najwyższy współczynnik konwersji.

Nasze strategia, która jest ukierunkowana na wykonywaniu jak największej ilości analiz i testów, pozwala nam stwierdzić, który z zabiegów optymalizacyjnych uzyska najlepsze rezultaty dla Twojej strony www.  Nasz zespół analityków nieustannie będzie wykonywał testy i na bieżąco wprowadzał zmiany na wszelkich płaszczyznach Twojej strony internetowej, aby zamienić odwiedzających Twoją witrynę www na użytkowników, którzy dokonają konwersji. 

Pragniesz zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym ? Czy może chcesz zwiększyć sprzedaż usług oferowanych na Twojej stronie www ?

Optymalizacja współczynnika konwersji jest strategią marketingową mającą na celu zwiększenie ilości sprzedawanych przez Ciebie produktów bądź usług na stronach internetowych.

Pracuj nad zdobywaniem środków finansowych w czasie, gdy Twój kapitał pracuje na Ciebie! Zainwestuj swój budżet w nasze strategie optymalizacyjne, przygotowane przez doświadczonych profesjonalistów z branży i uzyskaj szybki zwrot z inwestycji.