Agencja reklamowa MassiveLAB to przede wszystkim najwyższa jakość usług:

GoodFirms Badge
Interaktywna agencja reklamowa massiveLAB

Jesteśmy dumni z faktu, że jesteśmy w stanie dostarczyć profesjonalne i niezwykle atrakcyjne rozwiązania w świecie cyfrowego marketingu. Nasze niezawodne metody wdrażania innowacyjnych projektów i wieloletnie doświadczenie w branży pomogły wielu naszym klientom współdziałać i współpracować ze swoimi odbiorcami usług/konsumentami w najlepszy możliwy sposób budując jednocześnie wieloletnią więź. 

Marketing Social Media

Potencjalni klienci w dużej mierze porozumiewają się z daną marką za pośrednictwem kanałów w sieciach społecznościowych, dlatego też jakże ważnym czynnikiem jest odpowiednia implementacja zabiegów marketingowych w kanałach social media, które to bezpośrednio wpłyną na sukces firmy. 

Pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie stron internetowych ( SEO ) jest fundamentalną częścią każdego biznesu, który pragnie zaistnieć w wyszukiwarkach internetowych. Nasze strategie marketingowe z zakresu SEO pomogą Twojej firmie w zdobyciu wysokich miejsc w wynikach wyszukiwania. 

Audyty SEO i analityka

Nasze usługi zawierają w sobie wszelkie wymiary z zakresu analizy stron w Google Analytics. Począwszy od wdrożenia procedur analitycznych, szkolenia po stosowanie zaawansowanych technik analitycznych, jesteśmy w stanie zapewnić pełną obsługę naszym klientom.

Email Marketing

Kampanie reklamowe wysyłane drogą email są jedną z najskuteczniejszych metod dotarcia do klientów. Profesjonalnie przygotowana kampania zaoszczędzi czas i pieniądze jakże potrzebne podczas procesu pozyskiwania docelowych odbiorców i przy budowaniu bazy kontrahentów. 

Linki sponsorowane

Kampanie reklamowe typu PPC ( Pay-Per-Click ) są szybką i niezawodną metodą marketingową na drodze pozyskiwania nowych klientów. Kampanie reklamowe przygotowane przez naszą agencję są ściśle dopasowane do potrzeb naszych klientów i wyróżniają się ponadprzeciętną skutecznością.

Strategie Content marketingowe

Poprzez świetnie przygotowane i unikalne materiały promocyjne Twoja firma jest w stanie zaangażować odbiorców wokół Twojej marki. W skład usług jakie oferujemy wchodzą oryginalne treści w formie pisemnej/elektronicznej, piękne ilustracje i ponadprzeciętne nagrania audio i wideo.

Projektowanie graficzne

Tworzenie przepięknych kreacji graficznych jest dla nas sprawą priorytetową. Najwspanialszym uczuciem jest fakt, gdy każdy z wymogów stawianych przez naszego klienta został spełniony. Od identyfikacji wizualnej, materiały do prasy po plakaty czy projekty opakowań, tworzymy kreacje powyżej naszych granic wyobraźni.

Tworzenie stron www

Jedną z nieodzownych części składowych naszych usług jest tworzenie indywidualnie przygotowanych projektów stron internetowych. Tworzymy wizytówki firmy, projekty landing-page ( strony produktowe ), prezentacje multimedialne, poprzez sklepy internetowe i rozbudowane portale.

Hosting stron www i domeny

Dzięki ponad 18 letniemu doświadczeniu na rynku IT, jesteśmy w stanie zapewnić pełną obsługę serwera na którym są umieszczone Twoje usługi/domeny. Od instalacji, pełną konfigurację i obsługę 24/7, zapewniamy  kompleksową pomoc dzięki czemu Twoje usługi będą nieprzerwanie dostępne. 

Agencja reklamowa Massive LAB to specjaliści na płaszczyznach takich jak :

Strategie SEO

Maksymalizujemy widoczność Twojej firmy w wynikach wyszukiwania w największych wyszukiwarkach internetowych.

Optimizacja stron www

Prawidłowa optymalizacja stron internetowych ma bezpośrednie przełożenie na statystyki finansowe Twojej firmy.

Tworzenie linków i treści

Odpowiednio skonstruowana strategia budowy backlinków i treści zbuduje trwałą więź z Twoimi klientami.

Reklama w internecie

Płatne reklamy w Google AdWords i Microsoft AdCenter pomogą błyskawicznie dotrzeć do potencjalnych klientów.

Projektowanie stron www

Nasza agencja reklamowa specjalizuje się w tworzeniu przystępnych cenowo i ściśle spersonalizowanych witryn www.

Kampanie Email

Kampanie reklamowe wysyłane drogą poczty elektronicznej są ważnym elementem w procesie budowy stałej relacji z klientami.

Używamy niepowtarzalnych strategii i doświadczenia w generowaniu oszałamiających rezultatów

Nasza interaktywna agencja reklamowa specjalizuje się w tworzeniu stron internetowych jak i wysoko rozbudowanych portali. Tworzymy kampanie pozycjonowania organicznego jak i płatne kampanie reklamowe na takich platformach jak Google Adwords i Microsoft Bing. Strategie marketingowe wykonane przez naszą firmę wyróżniają się swoją oryginalnością i dążą do spełnienia założeń, które ustawiliśmy sobie za cel:  

Wezwanie konsumenta do określonego działania

Strategie marketingowe takie jak płatne kampanie reklamowe i aktywność w sieciach społecznościowych są w stanie zaintrygować potencjalnych klientów daną marką.

Zaangażowanie konsumenta wokół marki, produktu czy usługi

Poprzez zabiegi marketingowe mające na celu zachęcenie konsumentów do wartościowych marek jesteśmy w stanie w późniejszym czasie zbudować stałą relację miedzy obydwoma stronami.

Budowanie stałej relacji i przywiązania konsumenta do marki, produkty czy usługi

Ciągłe i stale aktualizowane informacje o danej marce czy to na stronie internetowej bądź portalach społecznościowych czy chociażby za pośrednictwem poczty email budują nierozrywalną więź z klientem.