Email Marketing

Email marketing to proces przesyłania treści drogą poczty elektronicznej

Tworzymy kampanie reklamowe ściśle dopasowane do każdej grupy spośród Twoich odbiorców pomagające zareklamować nowy produkt czy usługę i angażujące użytkowników wokół Twojej marki.

Kampanie reklamowe wysyłane poprzez pocztę elektroniczną e-mail, zapewniają skuteczne połączenie z docelową grupą odbiorców i przynoszą efektywny zwrot z poniesionych inwestycji. Dzięki kampanii email Twoja firma dotrze do obecnych i nowych potencjalnych klientów, informując ich o najnowszych ofertach i wiadomościach.

Zgodną kwestią u wszystkich marketerów jest fakt, że kluczem do sukcesu są sprawnie przeprowadzone kampanie email, szczególnie jeżeli weźmiemy pod uwagę takie czynniki jak wskaźnik ROI i rozwijanie długofalowych i dochodowych relacji z klientami. Ściśle spersonalizowana i umiejętnie ukierunkowana kampania email jest podstawowym elementem w czasie budowania świadomości marki i ma za zadanie zwiększenie stopnia konwersji.  

Nasi eksperci używają samych profesjonalnych i sprawdzonych narzędzi, strategii, planów wdrożeniowych i usług raportujących w celu uzyskania jak najwyższego poziomu zaangażowania wokół danej marki. 
Jesteśmy w stanie zapewnić pełną obsługę kampanii email, począwszy od stworzenia szablonu listu elektronicznego poprzez śledzenie i raportowanie całej kampanii.

Najlepsze strategie email marketingu

Nasz zespół opracuje najbardziej efektywną strategię, mającą na celu zaintrygowanie zdefiniowanej grupy odbiorców oraz ustalenie ich potrzeb informacyjnych.

Kampanie reklamowe email

Nasi eksperci służą nieustannie pomocą, począwszy od procesu projektowania i dostarczania wiadomości email, które to posłużą za drogę komunikacji z docelową grupą odbiorców, jak i sprawnie będą zarządzać całą kampanią reklamową. 

Tworzenie szablonów wiadomości

Nasze projekty szablonów wiadomości email, wyróżniają się ponadprzeciętnym wyglądem i wyznaczają nowe trendy w świecie email marketingu. Niebywale uzdolnieni projektanci zatrudnieni w naszej agencji reklamowej, wprowadzą w życie każdy Twój cel biznesowy, dodając elementy graficzne dzięki którym wzrośnie stopień zaangażowania odbiorców z Twoja marką. 

Śledzenie i raportowanie

Nasi klienci otrzymują szczegółowe raporty na temat kluczowych aspektów danej kampanii email takich jak : ilu odbiorców otrzymało wiadomość, ilu odbiorców odwiedziło Twoją stronę www klikając na link obecny w wiadomości jak również ilu odbiorców dokonało procesu konwersji. 

Nasze działania obejmują kompleksową obsługę kampanii email, począwszy od indywidualnie dopasowanej treści, poprzez zarządzanie, śledzenie wyników i raportowanie.

Zwiększ stopień obecności Twojej marki w internecie poprzez wybranie naszych usług z zakresu email marketingu. W skład naszych innowacyjnych rozwiązań email marketingowych wchodzą takie elementy jak precyzyjnie określona strategia, rygorystyczny proces wdrożeniowy, śledzenie i raportowanie wyników kampanii reklamowej.

7

Aktywnych kampanii email

35

Projektów szablonów wiadomości

5

Klientów email marketingu

8

Śledzących i raportujących parametrów

Email marketing  jest jedną z najskuteczniejszych form dotarcia do obecnych i potencjalnych klientów

Wysyłając wartościowe i ściśle dopasowane treści drogą poczty elektronicznej zbudujesz nierozerwalną więź ze swoimi klientami.

Projektujemy unikalne szablony wiadomości zawierające spersonalizowaną treść, aby pomóc Twojej firmie sprzedać dany produkt, wypromować daną markę, bądź dostarczyć określoną usługę.