Rozwiązania analityczne i audyty

Kompletne rozwiązania analityczne i audyty SEO

Skuteczna strategia marketingowa jest oparta na dogłębnej analizie Twojego biznesu oraz udokumentowana rzetelnym audytem Twojej strony internetowej. 

Kompletna analiza Twojej firmy

W skład czynników, które wpływają na rzetelną i dogłębną analizę jak i na audyt Twojej marki, wchodzą takie elementy jak: przeprowadzenie działań mających na celu zrozumienie danego rynku i gałęzi gospodarczej oraz określenie Twojej pozycji na rynku w odniesieniu do głównych konkurentów.

Dogłębny audyt SEO ma za zadanie, wykrycie i skorygowanie wszelkich nieprawidłowości w funkcjonowaniu ( np. wydajność strony internetowej ) i pomoże zbudować solidny fundament służący przyszłym, bardziej rozbudowanym zabiegom marketingowym. Kompletna analiza zawiera kompleksowe zalecenia konstrukcyjne, strategie content marketingowe oraz plan marketingowy, który gwarantuje pełne wsparcie dla Twoich potrzeb i celów biznesowych. 

Bliska wspolpraca z klientami

Bardzo blisko współpracujemy z naszymi klientami podczas ustalania celów biznesowych oraz zadań mających na celu zwiększenie aktywności w internecie. Zespól niesamowitych ekspertów, których posiadamy w swoim składzie wykorzystuje szeroką gamę branżowych sprawdzonych narzędzi, zasobów i technik do przeprowadzenia dokładnej analizy Twojego biznesu rynku i konkurencji. Na koniec każdej kampanii analitycznej i audytu nasi klienci otrzymują obszerny raport z przeprowadzonych działań jak również zaleceniami i wytycznymi dotyczącymi kolejnych kroków, które należy podjąć aby odnieść sukces na rynku.

Strategia wydajnościowa

Informacje zawarte w naszych raportach dają pełną przejrzystość określonych wymiarów, które w znaczący sposób mogą pomóc w optymalizacji wydajności np. danej strony internetowej.

Efektywna optymalizacja projektów

Jesteśmy w stanie skutecznie planować projekty jednocześnie optymalizując zachowania dla danej kampanii dzięki innowacyjnym technologiom. Dzięki niezawodnym narzędziom i najnowszym rozwiązaniom jesteśmy w stanie być najbardziej konkurencyjni na rynku ze względu na efektywność, która ma na celu zaspokojenie potrzeb biznesowych i celów handlowych dla każdego z naszych klientów.  

Audyt SEO

Oferujemy analizę w czasie rzeczywistym, analizę strony, analizę rynku, audyt treści, audyt konkurencji, analizę potrzeb konsumentów oraz analizę rozpoznawalności i widoczności marki w sieci internet. Dzięki przeprowadzonym ankietom i badaniom rynków wykonanych przy użyciu zaawansowanych narzędzi, jesteśmy w stanie dokładnie spersonalizować strategię marketingową dla Twojej firmy. Przydatne funkcje, które wchodzą w skład narzędzi analitycznych to min.: niestandardowe filtry, zautomatyzowane zadania, śledzenie zdarzeń, wizualizacja ścieżek konwersji, śledzenie konwersji wspomagających, przepływ odwiedzających, śledzenie ścieżki celu jak i wiele innych odpowiednio przygotowanych na potrzeby danego klienta.

17

Analiz firm

10

Analiz rynków

12

Analiz treści

14

Analiz konsumentów

16

Śledzonych zdarzeń

13

Kompletnych audytów stron

Kompletny i rzetelny audyt strony internetowej pozwoli znaleźć najsłabsze bądź najmocniejsze elementy strategii marketingowej.

Monitorowanie zabiegów marketingowych i audyty stron www to najskuteczniejsza forma zaprezentowania wyników danej strategii marketingowej jak i przedstawienie dodatkowych możliwości rozwoju firmy bądź marki w internecie.

Uzyskaj profesjonalną analizę bądź audyt, które są ściśle dostosowane do Twoich potrzeb.